İHA-Türkiye'nin en temiz fuarı kapılarını açtıTemizlik sektörünün 20'den fazla alt dalını bir araya getiren Temizlik Fuarı ‘Global Clean Expo’ Lütfi Kırdar Fuar Merkezi’nde açıldı.

Ev ve kişisel temizlik ürünleri üreticilerinden dispanser ve hijyen otomatı üreticilerine, hastane ve gıda hijyen ürünleri üreticilerinden halı yıkama makinesi üreticilerine, koku makinesi üreticilerinden çöp torbası üreticilerine kadar temizlik ürünü satan firmaların buluştuğu Temizlik Fuarı ‘Global Clean Expo'ya ziyaretçiler yoğun ilgi gösterdi. Fuarı ziyaret edenler temizlik alanında ihtiyaç duyulan binlerce ürünü inceleme, satın alma fırsatı yakaladı. Fuar aynı zamanda temizlik sektörünün 20'den fazla alt dalını bir araya getiriyor. 

"Temizlikle ilgili her şey bu fuarda" Fuarın açılışında konuşan Türkiye Profesyonel Halı Temizleyicileri ve Yardımlaşma Derneği Başkanı Kadir Özkarakaşoğlu, Türkiye'nin önde gelen temizlik firmalarının bu fuara katıldığını belirterek, "Temizlikle ilgili her şey bu fuarda var. Fuarda hem profesyonel anlamda hem amatör anlamda stantlar mevcut. Profesyonel halı temizleme makinaları, kuru temizleme kimyasalları, genel temizlik kimyasalları, oto temizlik ürünleri de fuarda var. Temizlikle ilgili herkesi fuara davet ediyoruz" diye konuştu